14 - 03 - 2018

Nadesłano: Dzień Kobiet


Stowarzyszenie Aktywni dla Pruślina zorganizowało 10 marca w Ostrowie Wielkopolskim uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet dla mieszkanek osiedla Pruślin. Tym razem spotkanie miało miejsce w kalendarzowym Dniu Mężczyzny, dlatego nie zabrakło na nim męskiej części Pruślina.  

Impreza została zorganizowana na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 13, na którą przybyło 120 pań oraz kilkunastu panów ze stowarzyszenia i Ochotniczej Straży Pożarnej, oferując paniom pomoc w obsłudze oraz prowadzeniu całego spotkania. Panowie obdarowali także wszystkie panie kwiatami, kierując pod ich adresem życzenia przeplatane śpiewami.

Po życzeniach rozpoczęła się część artystyczna. Panie miały okazję wysłuchać znanych i lubianych piosenek o kobietach przy akompaniamencie pianina, gitary i skrzypiec w wykonaniu p. Adama Wasieli oraz obejrzeć występy iluzjonisty Łukasza, którego pokazy wprawiły panie w zachwyt i niedowierzanie.

Dalsza część spotkania przebiegała w towarzyskiej, serdecznej atmosferze, przy stołach ze słodkim poczęstunkiem i przy nutkach piosenek biesiadnych, co przyczyniało się do zacieśnienia więzów i integracji mieszkanek z osiedla Pruślin.

Zarząd stowarzyszenia Aktywni dla Pruślina śle słowa serdecznych podziękowań dla wszystkich członków stowarzyszenia oraz darczyńców, którzy w różny sposób wsparli organizację imprezy – podkreśliła prezes stowarzyszenia Barbara Cieślak.

Źródło: wiadomość zredagowana na podstawie nadesłanego do redakcji sprawozdania od przedstawiciela stowarzyszenia Aktywni dla Pruślina.

Zdjęcia: nadesłano (kliknij, aby powiększyć)

Dzień Kobiet (Ostrów Wielkopolski, Pruślin)Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych