26 - 12 - 2017

X edycja akcji „Wsparcie dla zwierząt” – realizacja


Dziesiąta, można powiedzieć, że jubileuszowa edycja naszej inicjatywy „Wsparcie dla zwierząt”, już za nami. Nie stoimy w miejscu, dlatego obecna, świąteczna odsłona tej akcji to w zasadzie jej akt drugi w tym roku. Wcześniej odwiedziliśmy zwierzaki w wakacje.

Trzeba jednak zauważyć, że główny nacisk na zbiórkę potrzebnych produktów kładziemy na okres zimowy, właśnie wtedy, gdy zwierzęta oprócz karmy można wesprzeć także przekazując im ciepłe posłania. W tym miejscu należą się słowa podziękowania pewnym miłym paniom, które do zebranej przez nas karmy dodały także poduszki, kołdry i prześcieradła.

Skoro już jesteśmy przy podziękowaniach, warto znowu pokierować je do obrotnej pani ze sklepu zoologicznego, w którym zawsze możemy liczyć na zniżki i bonusy, jak i oczywiście do przedstawicieli stowarzyszeń opiekujących się bezdomnymi zwierzętami, które dają nam w ogóle możliwość przekazania zebranych produktów.

W tym roku taką możliwość dały nam miłe panie z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Animals”.„Wsparcie dla zwierząt” dedykujemy im już po raz trzeci i jesteśmy przekonani, że choć jest to z naszej strony pomoc raczej skromna, trafia ona w ręce ludzi szczerze oddanych niesieniem pomocy zwierzakom. Jeszcze raz dziękujemy za przyjęcie tego, co udało nam się uzbierać, jak i za nakreślenie sytuacji stowarzyszenia i znajdujących się pod jego opieką zwierząt.  

Podsumowując. Zebraliśmy głównie karmę mokrą zarówno dla psów, jak i kotów, kilka kilogramów karmy suchej, a także wspomniane poduszki, kołdry i prześcieradła. Zestawiając to wszystko z wakacyjną zbiórką, możemy powiedzieć, że „Wsparcie dla zwierząt” na kończący się rok 2017 wypadło całkiem nieźle. Cieszy fakt, że nie schodzimy poniżej pewnego poziomu, a akcja ta jest naszą priorytetową cykliczną inicjatywą społeczną, którą zamierzamy rozwijać.

Czytaj również:

IX „Wsparcie dla zwierząt” w lato

„Wsparcie dla zwierząt” po raz ósmy – podsumowanieWrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych