10 - 11 - 2015

„Wsparcie dla zwierząt” – odsłona siódma


Siódma edycja naszej akcji „Wsparcie dla zwierząt” oficjalnie zakończona. Zebraliśmy głównie karmę mokrą i koce, które następnie przekazaliśmy organizacjom społecznym z Warszawy, Ostrowca Św. oraz schronisku dla bezdomnych zwierząt w Mielcu.

Podsumowując tę edycję akcji można pokusić się o stwierdzenie, że w niewielkim stopniu, ale systematycznie, z roku na rok nasze wsparcie dla zwierzaków rośnie w przełożeniu na ilość i jakość zgromadzonych przez nas produktów. Mamy nadzieję, że psiaki znajdujące się pod opieką Fundacji S.O.S. dla Jamników z Warszawy, Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Animals” oraz mieleckiego schroniska, będą zadowolone z naszych skromnych podarunków.   

Wszystko, co udało nam się zgromadzić, pochodziło z naszych własnych środków. Wyjątkiem w tym względzie jest wsparcie, jakie udzielił nam w tym roku redaktor pisma Football Fanatics. Na uwagę zasługuje również rabatowe podejście sklepów zoologicznych, w których regularnie nabywamy towar przed każdą tego typu inicjatywą. Za wszystko dziękujemy.  

Do osób ze wspomnianych fundacji, stowarzyszenia i schroniska kierujemy osobne słowa podziękowania za umożliwienie pośrednictwa między nami a zwierzakami. Dziękujemy również za naświetlenie sytuacji, w jakiej obecnie znajdują się zwierzaki będące pod Waszą opieką. To, co robicie dla zwierząt, istot szczerych, choć słabych, jest godne podziwu.

⇒Tak było rok temu:

Warszawa, Mielec, Ostrowiec Św. – VI edycja „Wsparcia dla zwierząt”Październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych