28 - 11 - 2014

VI odsłona świątecznej akcji „Wsparcie dla zwierząt”: informacja


Rozpoczynamy przygotowania do VI odsłony świątecznej akcji „Wsparcie dla zwierząt”, którą organizujemy we własnym gronie, ale zawsze zachęcając do włączenia się w nią, wykraczającą poza nasze środowisko, grupę aktywistów społecznych.

Zbieramy przede wszystkim karmę, obroża i smycze. Następnie zebrane produkty  przekazujemy wytypowanemu schronisku dla bezdomnych zwierząt. W tym roku zachodzi jednak pewna zmiana organizacyjna przy tej akcji. Możecie dostarczyć nam stosowne produkty poprzez naszych koordynatorów, co dotyczy okolic Mielca i Warszawy, i co oznacza również, że docieramy ze swoimi produktami do co najmniej dwóch miejsc.  

Co konkretnie gromadzimy? W Warszawie dla psów rasy jamnik: smycze, obroża, szelki, legowiska, preparaty przeciwkleszczowe i karmę lepszej jakości. W Mielcu zbieramy na rzecz kotków: środki do czyszczenia i pielęgnacji uszu i oczu, środki pobudzające odporność, środki na odrobaczenie, lepszej jakości karmę suchą i mokrą, karmę specjalistyczną dla kotów chorych, żwirek, zabawki (lasery, drapaki, pluszaki, wędki), posłanka, koce, poduszki (mogą być używane).Oczywiście jeśli dostarczycie coś spoza listy świat się nie zawali.   

Reszta kraju może nas wesprzeć w sposób pośredni, a przy tej okazji stać się posiadaczką lub posiadaczem nr 1 Społecznościowca. Więcej o tej formie wsparcia dowiecie się pisząc na wskazany e-mail w dziale Kontakt. Tam również znajdziecie namiary na koordynatorów akcji z Mielca i Warszawy. 

Tak było rok temu:

Z wizytą w mieleckim schronisku dla zwierząt


Styczeń 2019
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych