28 - 11 - 2014

VI odsłona świątecznej akcji „Wsparcie dla zwierząt”: informacja


Rozpoczynamy przygotowania do VI odsłony świątecznej akcji „Wsparcie dla zwierząt”, którą organizujemy we własnym gronie, ale zawsze zachęcając do włączenia się w nią, wykraczającą poza nasze środowisko, grupę aktywistów społecznych.

Zbieramy przede wszystkim karmę, obroża i smycze. Następnie zebrane produkty  przekazujemy wytypowanemu schronisku dla bezdomnych zwierząt. W tym roku zachodzi jednak pewna zmiana organizacyjna przy tej akcji. Możecie dostarczyć nam stosowne produkty poprzez naszych koordynatorów, co dotyczy okolic Mielca i Warszawy, i co oznacza również, że docieramy ze swoimi produktami do co najmniej dwóch miejsc.  

Co konkretnie gromadzimy? W Warszawie dla psów rasy jamnik: smycze, obroża, szelki, legowiska, preparaty przeciwkleszczowe i karmę lepszej jakości. W Mielcu zbieramy na rzecz kotków: środki do czyszczenia i pielęgnacji uszu i oczu, środki pobudzające odporność, środki na odrobaczenie, lepszej jakości karmę suchą i mokrą, karmę specjalistyczną dla kotów chorych, żwirek, zabawki (lasery, drapaki, pluszaki, wędki), posłanka, koce, poduszki (mogą być używane).Oczywiście jeśli dostarczycie coś spoza listy świat się nie zawali.   

Reszta kraju może nas wesprzeć w sposób pośredni, a przy tej okazji stać się posiadaczką lub posiadaczem nr 1 Społecznościowca. Więcej o tej formie wsparcia dowiecie się pisząc na wskazany e-mail w dziale Kontakt. Tam również znajdziecie namiary na koordynatorów akcji z Mielca i Warszawy. 

Tak było rok temu:

Z wizytą w mieleckim schronisku dla zwierząt


Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1
2345678
9101112131415
161718 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych