2016-04-26

Uwięzienie niejawne / Po to jest właśnie państwo / Polacy korzystają z 500 plus po swojemu


Uwięzienie niejawne

Każdy, kto podpadnie państwu, może zostać uwięziony (nazywajmy rzeczy zgodnie z prawdą, dlatego odrzućmy jakiś „areszt tymczasowy”, zwłaszcza, że czasami nie jest on „tymczasowy”) bez podania powodu. Wcześniej przynajmniej zachowywali jakieś pozory.

15 kwietnia 2016 roku weszły w życie kontrowersyjne zmiany dotyczące kodeksu postępowania karnego. Pozwalają one na szersze stosowanie tymczasowego aresztowania. Decyzja w tej sprawie może zostać podjęta w oparciu o zeznania niejawne dla oskarżonego oraz jego adwokata.

Wprost.pl


Po to jest właśnie państwo      

Kolejna formacja, która przy użyciu siły, będzie mogła pogrzebać w naszych rzeczach osobistych. Chyba wam to nie przeszkadza? Przecież gospodarz jest po to, aby... no no, już blisko... no właśnie, dokładnie... skąd ta nieśmiałość, przecież za to jeszcze nie karzą.  Śmiało. Tak! Dokładnie!... A więc całym zdaniem: gospodarz jest po to, żeby gospodarzyć. Tak, tak, wiemy to wszyscy. Nie ma alternatywy i tak musi już być. Amen.

W tym samym czasie, gdy powstaje ustawa antyterrorystyczna, rząd planuje powołać… nową służbę specjalną. Służba Ochrony Kolei, czyli powszechnie znani SOKiści, zgodnie z opublikowanym kilka dni temu przez MSWiA projektem, otrzymają uprawnienia do prowadzenia tzw. czynności operacyjno-rozpoznawczych. Co to znaczy? Że SOK będzie 11 formacją umundurowaną, która może np. nas śledzić.

Panoptykon.org


Polacy korzystają z 500 plus po swojemu

Polacy kombinują, wykorzystując patologię systemu. Nie tego konkretnego programu, ale systemu, jako całości, który okrada, potem dystrybuuje (po drodze przejadając), a na końcu daje jako „dobroczyńca”, „dobry gospodarz”. I tak to się kręci w głowach „naszych” rodaków. Tylko co z ich poczuciem „patriotyzmu”, tak dziś powszechnego przy obecnych konfiguracjach na szczytach władzy? Okradają przecież państwo, a więc nas wszystkich (śmiech).  

Rodzice zaczynają porzucać pracę, by załapać się na program 500+ – alarmuje włocławska opieka społeczna.

Polskiepiekielko.pl


Na marginesie

Tak się robi wodę z mózgu społeczeństwu, które w państwu nie widzi prawdziwego złodzieja, lecz odtąd „strażnika i opiekuna”. Dziel i rządź:

„Wprowadzimy rozwiązania, które ochronią polskich obywateli przed nieuczciwymi przedsiębiorcami i podatnikami, którzy kosztem innych polskich obywateli nie regulują wobec państwa należności i wyłudzają pieniądze z podatku VAT”. (...) „Wyłudzanie pieniędzy z podatku VAT to nie jest tylko okradanie Skarbu Państwa, to jest okradanie wszystkich Polaków”.  
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych