2015-11-24

Władza boi się terrorystów? Nie, społeczeństwa / Niesłyszalna inwigilacja / Sześciolatki a zaangażowanie społeczne


Władza boi się terrorystów? Nie, społeczeństwa

Władza dobrze wie, z której strony może przyjść dla niej zagrożenie, stąd takie, a nie inne decyzje. Czy zagrażają jej religijni fanatycy, czy może bunt społeczny? Warto zastanowić się nad tymi kwestiami wnikliwiej. 

W obliczu zagrożenia islamskim terroryzmem kadra polskiego państwa, mianowana jeszcze za rządów PO-PSL, zamiast zwalczać ten terroryzm, przygotowuje się do walki z Polakami… którzy protestują przeciwko islamskiemu zagrożeniu!

Nczas.com


Niesłyszalna inwigilacja

Ludzi wpatrzonych godzinami w swoje tableciki i telefoniki zapewne nie zainteresuje temat inwigilacji za pomocą nowoczesnej techniki. To społeczeństwo albo już pokolenie androidów, których funkcje życiowe podtrzymywane są zarówno przez pokarm, jak i elektroniczne przekaźniki. Z kolei sceptycy raczą po raz kolejny zauważyć, że przed inwigilacją nie da się dzisiaj uciec, bla bla i ble ble. Summa summarum wszystko jak zwykle przejdzie bez echa, tym razem jednak na ultradźwiękach. 

Śledzenie internautów to nie tylko ciasteczka. Te umiemy blokować i usuwać, krzyżując tym samym plany reklamodawców, którzy chcieliby poznać nasze sieciowe nawyki i zbudować nasz profil behawioralny. Rynek reklam online to jednak spory biznes i olbrzymie zyski — dlatego co chwilę pojawiają się nowe pomysły na “inwigilację” i profilowanie internautów. Ten wykorzystujący ultradźwięki jest iście szatański…

Niebezpiecznik.pl


Sześciolatki a zaangażowanie społeczne

A jednak opłaca się angażować społecznie, zbierać podpisy, naciskać na władzę, aby głos społeczeństwa był brany pod uwagę.

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska, zapowiedziała odwrót od reformy dotyczącej obowiązku szkolnego.

Polskieradio.pl 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych