2015-08-27

Polak-alkoholik / Tresura dzisiaj... / ...w oparciu o sprawdzone metody


Polak-alkoholik

Polak pije dużo, a to rodzi kolejne problemy. Oczywiście zdrowotne, ale i socjalne. Artykuł nie dostarcza może informacji o konsekwencjach picia, ale zwraca uwagę na komplikacje z tym związane. My natomiast podpowiadamy osobom szukającym dobrej zabawy – zamiast picia wybierzcie systematyczny trening sportowy. To lepsze niż chlanie. 

Jest taki kraj, którego naród modli się o chleb powszedni, bo... znacznie łatwiej kupić w nim alkohol. To III RP.

Polska.newsweek.pl


Tresura dzisiaj...

Od Czytelnika: Dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze bardziej dosadnie traktuje porady tych guru, bo może one działają w Norwegii albo Szwajcarii, a nie w kraju, gdzie większość robi za niewolników i awans, szczęście osobiste itd. jest mało prawdopodobne. Dla naszych właścicieli jesteśmy tylko elementem roboczym, który za możliwość tyrania za najniższą krajową powinien jaśnie państwa całować po stopach.

Stale rosnąca popularność coachów, chęć zmieniania swojego życia na lepsze, facebookowe porady gwiazd, mówiące o tym jak być szczęśliwym, a teraz także premiera długo wyczekiwanej książki motywacyjnej Jasona Hunta. To wszystko stało się pretekstem do tej rozmowy. – Coaching i rozwój osobisty to taki ruch antyszczepionkowy sfery mentalnej – mówi Michał Michalski, założyciel strony „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”.

Natemat.pl


...w oparciu o sprawdzone metody

Zaczynałeś swoją karierę od bezpłatnego stażu? Czułeś, że jesteś traktowany jak pies? A może przeciwnie – spotkałeś się z sympatią i zrozumieniem ze strony swojego nowego szefa? Uważaj. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to wiele łączy Cię z niewolnikami sprzed 2000 lat.

Ciekawostkihistoryczne.pl 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych