2015-06-15

Teraz już pracujemy na siebie / Podpalił urząd podatkowy / Coś o tym wszyscy wiemy...


Teraz już pracujemy na siebie

Komuś to umknęło? Od 11 czerwca – symbolicznie – przestajemy pracować na naszego Pana. Tak, jakże to liberalne z naszej strony epatować takimi wyliczeniami. Przecież państwo opłaca nam tyle usług z tej puli, że sami nie bylibyśmy w stanie tego ogarnąć we własnym zakresie. Nic tylko padać naszym Umiłowanym Przywódcom do nóg.   

W czwartek 11 czerwca przypada w tym roku w Polsce Dzień Wolności Podatkowej. To wyliczana przez Centrum im. Adama Smitha symboliczna data, kiedy przestajemy pracować, aby opłacić wszystkie daniny na rzecz państwa, a zaczynamy zarabiać na siebie. 

Polskieradio.pl


Podpalił urząd podatkowy

Ktoś się mocno w tej Danii zdenerwował. Trwają poszukiwania bohater..., o przepraszam – „sprawcy”.

Jak donosi duński portal ExstraBladet, jeden z obywateli skandynawskiego kraju podpalił siedzibę lokalnego urzędu podatkowego.

Wprost.pl


Coś o tym wszyscy wiemy...

dlatego komentarz zbyteczny...

Na stanie się biednym pracującym narażeni są dziś wszyscy. Wspomniani seniorzy (45+) z przyczyn oczywistych. Młodzi – zarówno ci po studiach, jak i w trakcie edukacji – też jak najbardziej. Bo to, co dziś oferuje im rynek pracy, to najczęściej śmieciowe posady w usługach, zwykle gastronomii i call centers.

Serwisy.gazetaprawna.pl


Ubóstwo w Polsce – kolejne niepokojące dane

Główny Urząd Statystyczny opublikował komunikat, z którego wynika, że w ostatnim roku liczba Polaków żyjących w skrajnym ubóstwie sięgnęła blisko 3 milionów osób.

Pikio.pl


 


 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych