2015-02-15

Mieszkańcy Kosowa emigrują / Paranoiczka czy męczenniczka? / Nie martw się – jesteś w UE!


Mieszkańcy Kosowa emigrują

Tak miało być pięknie w tym Kosowie. Nowe państwo na mapie Europy, utworzone przy czynnym wsparciu zachodniego imperium, a tu się nagle okazuje, że bieda i w ogóle marazm. Do tego stopnia, że tysiące mieszkańców Kosowa prosi o azyl w Niemczech, nie mogąc już dłużej znieść niskich warunków życia w tym nowym państwowym tworze.

Z kolei Niemcy nie śpieszą z wyciągnięciem pomocnej dłoni do „Kosowian”, martwiąc się raczej o uchodźców z Syrii i Iraku (vide wypowiedź Borisa Pistoriusa, ministra spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii).

Jak poinformowało niemieckie MSW, w całej RFN wnioski o azyl złożyło 3630 „Kosowarów”. W grudniu 2014 takich wniosków azylowych było 1956.


Paranoiczka czy męczenniczka?

Trzeba przyznać, że kobieta ta jest prześladowana za swoje czyny i podejście do aborcji, choć trzeba też zauważyć, że była w swoich działaniach napastliwa, tzn. działała niczym nawiedzona fanatyczka, o czym z poniższego źródła się nie dowiecie. Morał z tego taki, ze jeśli już chcesz przekazywać swoje niewygodne poglądy, to rób to w taki sposób, żeby nie mieli wyraźnych powodów do spacyfikowania twoich poczynań. No chyba, że chcesz uchodzić za męczennika.     

Coraz więcej osób, w tym także z Polski, przyłącza się do akcji „Różańcowy bukiet za nienarodzonych z okazji urodzin Mary Wagner”. Kanadyjka, która 12 lutego obchodzi 41. urodziny, odsiaduje kolejny wyrok za to, że modliła się przed kliniką aborcyjną. Tymczasem Poczta Polska wyemitowała znaczki pocztowe z wizerunkiem Mary Wagner.

Gosc.pl


Nie martw się – jesteś w UE!

Tytuł wystarczy za komentarz.

Większość gospodarstw domowych odczuło w ostatnich pięciu latach pogorszenie sytuacji. Kryzys najmocniej dotknął Portugalię.

Ekonomia.rp.pl 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych