2015-02-15

Mieszkańcy Kosowa emigrują / Paranoiczka czy męczenniczka? / Nie martw się – jesteś w UE!


Mieszkańcy Kosowa emigrują

Tak miało być pięknie w tym Kosowie. Nowe państwo na mapie Europy, utworzone przy czynnym wsparciu zachodniego imperium, a tu się nagle okazuje, że bieda i w ogóle marazm. Do tego stopnia, że tysiące mieszkańców Kosowa prosi o azyl w Niemczech, nie mogąc już dłużej znieść niskich warunków życia w tym nowym państwowym tworze.

Z kolei Niemcy nie śpieszą z wyciągnięciem pomocnej dłoni do „Kosowian”, martwiąc się raczej o uchodźców z Syrii i Iraku (vide wypowiedź Borisa Pistoriusa, ministra spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii).

Jak poinformowało niemieckie MSW, w całej RFN wnioski o azyl złożyło 3630 „Kosowarów”. W grudniu 2014 takich wniosków azylowych było 1956.


Paranoiczka czy męczenniczka?

Trzeba przyznać, że kobieta ta jest prześladowana za swoje czyny i podejście do aborcji, choć trzeba też zauważyć, że była w swoich działaniach napastliwa, tzn. działała niczym nawiedzona fanatyczka, o czym z poniższego źródła się nie dowiecie. Morał z tego taki, ze jeśli już chcesz przekazywać swoje niewygodne poglądy, to rób to w taki sposób, żeby nie mieli wyraźnych powodów do spacyfikowania twoich poczynań. No chyba, że chcesz uchodzić za męczennika.     

Coraz więcej osób, w tym także z Polski, przyłącza się do akcji „Różańcowy bukiet za nienarodzonych z okazji urodzin Mary Wagner”. Kanadyjka, która 12 lutego obchodzi 41. urodziny, odsiaduje kolejny wyrok za to, że modliła się przed kliniką aborcyjną. Tymczasem Poczta Polska wyemitowała znaczki pocztowe z wizerunkiem Mary Wagner.

Gosc.pl


Nie martw się – jesteś w UE!

Tytuł wystarczy za komentarz.

Większość gospodarstw domowych odczuło w ostatnich pięciu latach pogorszenie sytuacji. Kryzys najmocniej dotknął Portugalię.

Ekonomia.rp.pl 
 
Kwiecień 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych