2014-12-13

Od buczenia do ideologii / Dlaczego oni są biali? / Raport NIK miażdży służbę zdrowia


Od buczenia do ideologii

Ktoś sobie pobuczał na niebiałych piłkarzy z Zachodu, co dodatkowo u kibiców nie posiada jakiegoś głębszego przesłania, i nagle wielka afera z „rasizmem”, bo jak wiadomo Europejczyk-rasista. Potem do akcji wkracza skompromitowane stowarzyszenie „Nigdy Więcej”, które pod płaszczykiem przeciwdziałania rasizmowi (jednak tylko temu, za który odpowiadają osoby europejskiego pochodzenia) żyje z prowadzenia swojej ideologicznej działalności propagandowej, polegającej na maniakalnym wręcz firmowaniu „multikulturalizmu” w każdym aspekcie życia, jakby to było komuś tak bardzo potrzebne do szczęścia.

Rasizm, jako nienawiść do obcych tylko dlatego, że są oni obcy, zasługuje na potępienie. Jednak, co innego prymitywny rasizm, a co innego brak zgody na multikulturalizm, podparty nieobraźliwymi argumentami. Włodarze klubu Legia Warszawa zgodzą się oczywiście na wszystko, byle nie płacić kar zdziercom z UEFA, które uszczuplają ich budżet. Ilu jednak takich polskich Januszów i zapijaczonych piknikowych kibiców zacznie śpiewać jednym głosem z paranoikami i propagatorami „multikulturalizmu” albo wyda swoje dzieci na żer ideologów „wielokulturowości”, bo będą święcie przekonani, że w ten sposób walczą z tym straszliwym „rasizmem”?  

A tak na marginesie i poza opisywaną sprawą. Reakcja obronna europejskiej społeczności, czyli szukanie racjonalnych argumentów przeciwko multikulturalizmowi, zostanie w końcu złamana. Jak? Właśnie oskarżeniami o rasizm, zwykłą presją, represjami, a na końcu masową imigracją, która z tzw. mniejszości etniczno-rasowych uczyni większość. W Polsce trwa na razie walka ideologiczna, a masowa imigracja, która zanegowałaby homogeniczność etniczną kraju, na razie jeszcze nie jest zjawiskiem wielkim.

Legia.com


Dlaczego oni są biali?

Specjalnie dla paranoików multikulturalizmu mamy kolejny temat, którym mogą się zająć. Trzeba by wesprzeć tego człowieka w działaniach na rzecz jak najszybszego wprowadzania standardów „wielokulturowości”. Zapytacie: Dlaczego mielibyśmy wprowadzać multikulturalizm na siłę? Przecież prędzej czy później białych i tak będzie mniej, niż tzw. mniejszości etniczno-rasowych. Wystarczy tylko trochę poczekać i przy zachowaniu tempa zmian demograficznych, „wielokulturowość” stanie się obowiązująca wszędzie tam, gdzie ostaną się jeszcze jakieś białe mniejszości.

Widać nie wszystkim, z powodów ideologicznych i finansowych, chce się jeszcze czekać.

Profilowanie rasowe to w Kanadzie zjawisko, o którym mówi się po cichu lub unika się tematu. Poprawność polityczna pod tym względem prowadzi do absurdów i na przykład nakazuje, aby nie mówić w mediach jakiego koloru skóry był przestępca albo nie ujawniać niekorzystnych statystyk pod względem etniczności.

Dlatego zaskoczeniem okazał się artykuł w piśmie „CanIndia“, którego autor Pradip Rodrigues zastanawia się wprost jak to jest, że rada miejska Mississaugi jak była biała tak nadal jest biała.

Bejsment.com


Raport NIK miażdży służbę zdrowia

Znowu obiecują, że uchylą nam nieba. Nie wiem, jak wy, ale ja już myślę o swoim planie treningowym na nowy tydzień. Jak sobie sam nie wywalczę zdrowia, to skażę się na polską „służbę zdrowia”, a wolę już zaryzykować kontuzję na macie, aniżeli poddać się ryzyku, jakie towarzyszy styczności z polską „służbą zdrowia”.   

Raport NIK miażdży służbę zdrowia. Przykład? Prawie milion osób czekało na rehabilitację.

Od przyszłego roku wejdzie w życie tzw. pakiet kolejkowy i onkologiczny, który – jak obiecuje Ministerstwo Zdrowia 
– ułatwi pacjentom życie. Jednak obecnie do lekarza dostać się coraz trudniej, kolejki lawinowo rosną i na prawie wszystkie wizyty i badania czeka się dłużej – wynika z raportu NIK, do którego dotarła „Rzeczpospolita". Obraz, jaki się z niego wyłania, jest zatrważający.

Rp.pl

►Myślozbrodniarz


 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych