2014-12-10

Sądy i ZUS w porozumieniu / Koncerny farmaceutyczne fałszowały wyniki / Ustalono tożsamość zamordowanego studenta


Sądy i ZUS w porozumieniu

Funkcjonariusze państwowi trzymają się razem. Sędziwie zasądzają, a egzekutorzy ściągają. W zasadzie to nic niewytłumaczalnego. Na pewno to znacie, tylko nie nazywacie tego po imieniu. Tak, tak, to ten bandycki sojusz o nazwie „państwo”.

Przybywa wyroków, które zwiększają obowiązki składkowe ubezpieczonych. Zdaniem prawników orzekający idą po linii najmniejszego oporu.

Praca.gazetaprawna.pl


Koncerny farmaceutyczne fałszowały wyniki

Firma GVK Bio w indyjskim Hyderabad przez kilka lat fałszowała testy kliniczne leków. Sprawa dotyczy leków zamiennych, które aby wejść na rynek, wymagają testów ekwiwalencji. GVK Bio to jedna z największym firm tego typu w Azji. Zajmuje się badaniami na zlecenie wielkich farmaceutycznych koncernów z całego świata. Stąd przypuszczenie, że koncerny farmaceutyczne fałszowany wyniki, wprowadzając swój towar na rynki.  

Źródło własne


Ustalono tożsamość zamordowanego studenta

Ustalono tożsamość jednego z meksykańskich studentów, którzy zostali porwani i zamordowani przez bandytów, współpracujących z meksykańską policją. Pisaliśmy o tej sprawie w tekstach: Atak meksykańskich studentów na budynek administracji państwowej, Odnajdywane są groby meksykańskich studentów.

Szczątki zostały znalezione obok innych zwęglonych ciał, znajdujących się na śmietniku w miejscowości Cocula, w stanie Guerrero. 

Źródła: BBC, Al Jazeera 

►Wojciech Bratek

►Myślozbrodniarz

 
 
 
Styczeń 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych