2014-09-26

Muzułmanie większością w Birmingham / Narodowość „europejska”? / Sztuka w służbie ideologii – niewypałem


Muzułmanie większością w Birmingham

Daily Mail prognozuje, że islamiści będą większością w angielskim Birmingham. Świadczy o tym liczba noworodków, świadczą o tym inne liczby – 97 tys. dzieci spośród ponad 280 tys. dorasta w rodzinach islamskich, a niecałe 94 tys. chrześcijańskich.

Stopniowy proces wypierania rdzennych mieszkańców Anglii przez społeczność muzułmańską jest więc widoczny głównie w statystykach rozrodczości. Poza tym towarzyszy temu odchodzenie Anglików od swojej tradycji – ich dzieci nie są chrzczone i rejestrowane w Kościołach.  

Podobny trend zauważono w Bradford, Luton, Bedfordshire czy Leicester.


Narodowość „europejska”?

Pozostajemy w tematyce „dzietności”. Program UE o nazwie Erasmus (wymiana studentów) jest przedstawiany oficjalnie jako sposób na podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz integrację między narodami europejskimi. Okazuje się jednak, że w praktyce owa „integracja” oznacza również łączenie się na stałe między osobami różnej narodowości.

Według raportu Komisji Europejskiej na taki krok zdecydowało się 33 proc. osób, które brały udział w Erasmusie, a w 27 proc. takich związków urodziły się dzieci. Ponoć w ciągu 27 lat trwania programu urodziło się w ten sposób ok. miliona dzieci. Czy nowych „obywateli Europy narodowości europejskiej”?


Sztuka w służbie ideologii – niewypałem

Sztuka za publiczne pieniądze i w służbie ideologii okazała się niewypałem. Mowa o przedstawieniu teatralnym pt. „Wielki bezkres”. To musical opowiadający o rzekomym wpływie człowieka na zmiany klimatyczne. Kosztował on amerykańskiego podatnika 700 tys. USD. Niewiele osób jednak pofatygowało się na to przedstawienie, co wymusiło decyzję o rezygnacji z jego prezentacji.  

Na podstawie: Fox News

TeO, Myślozbrodniarz


 
 
Czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Portal Inicjatyw Oddolnych